Zásuvková jednotka Solid, pod desku stolu, 4 zásuvky

Praktická zásuvková jednotka montovaná pod desku stolu. Má kuličkové výsuvy a zámek se dvěma klíči. Doplňte svůj dílenský... více informací »
Zásuvková jednotka Solid
Značka: AJ produkty
11 598 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická zásuvková jednotka montovaná pod desku stolu. Má kuličkové výsuvy a zámek se dvěma klíči. Doplňte svůj dílenský...

Praktická zásuvková jednotka montovaná pod desku stolu. Má kuličkové výsuvy a zámek se dvěma klíči. Doplňte svůj dílenský stůl o jednu nebo více zásuvkových jednotek, a vytvořte si tak praktický a snadno přístupný úložný prostor hned pod deskou. Hodí se na ukládání pracovního nářadí, součástek a dalších pomůcek, které potřebujete mít rychle a snadno po ruce. Zásuvkové jednotky jsou vyrobeny z pevného ocelového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti. Jsou opatřeny práškovým lakem ve světle šedé a modré barvě. Zásuvky se dají uzamknout všechny najednou centrálním zámkem (dodává se včetně 2 klíčů). Montují se na bytelné kolejnice, které lze vysunout na 100 %, takže vám umožní velice snadný přístup k obsahu. Každá zásuvka má nosnost 45 kg. Pro lepší přehled můžete zásuvky doplnit o praktický organizér pro snadné roztřídění šroubů, hřebíků a dalších drobností. Materiál Ocelový plech. Šířka 535 mm. Výška 540 mm. Hloubka 670 mm. Hmotnost 39 kg.

Tento vynikající výrobek Zásuvková jednotka Solid, pod desku stolu, 4 zásuvky od populární značky AJ produkty snadno můžete získat zde skutečně levně! Ceny od 11 598 Kč.