Zahrazovací provaz 1500 mm, černý, nerezové koncovky

Zahrazovací provaz vhodný do interiéru i exteriéru. Opatřen karabinovým úchytem na obou koncích. Elegantní splétaný provaz,... více informací »
Zahrazovací provaz 1500 mm
Značka: AJ produkty
744 Kč
Ověřit dostupnost
Zahrazovací provaz vhodný do interiéru i exteriéru. Opatřen karabinovým úchytem na obou koncích. Elegantní splétaný provaz,...

Zahrazovací provaz vhodný do interiéru i exteriéru. Opatřen karabinovým úchytem na obou koncích. Elegantní splétaný provaz, který lze uchytit na sloupky či nástěnné držáky a vytvořit tak efektivní zahrazovací systém. Provaz je odolný vůči UV záření a hodí se jak do vnitřního, tak i venkovního prostředí. Praktické karabinové úchyty na obou koncích umožňují jednoduché a rychlé připnutí a odepnutí provazu. Podle potřeby a možností můžete lano uchytit mezi dva sloupky, dva nástěnné držáky nebo mezi sloupek a nástěnný držák. Hmotnost 0,65 kg. Délka 1500 mm. DELIVERY_DATE LEVEL1. . .

Výjimečný a žádaný produkt Zahrazovací provaz 1500 mm, černý, nerezové koncovky od populární značky AJ produkty jednoduše získáte na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Cena již od 744 Kč.