Zadním rám ke stolu Motion s manuálním polohováním, 2500 mm, 2 ks

Rám umožňuje uchycení stojin, které se dále dají osadit širokou řadou praktického příslušenství. Montážní materiál je... více informací »
Zadním rám ke stolu Motion s manuálním polohováním
Značka: AJ produkty
3 152 Kč
Ověřit dostupnost
Rám umožňuje uchycení stojin, které se dále dají osadit širokou řadou praktického příslušenství. Montážní materiál je...

Rám umožňuje uchycení stojin, které se dále dají osadit širokou řadou praktického příslušenství. Montážní materiál je součástí balení. Rozšiřující zadní rám je navržen k uchycení k zadní části dílenského stolu. Poté můžete rám opatřit stojinami požadované délky, na jejichž perforace lze upevnit další bohaté příslušenství jako jsou například panely na nářadí, přídavné police, ramena se zásobníky, držáky dokumentace, elektrické zásuvky a osvětlení a mnohé další. Montáž zadního rámu je snadná. Všechno potřebné je součástí balení. Materiál Ocel. Barva Stříbrná. Hmotnost 10 kg. Délka 2500 mm. DELIVERY_DATE LEVEL2.

Akční produkt Zadním rám ke stolu Motion s manuálním polohováním, 2500 mm, 2 ks od výrobce AJ produkty najdete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Nabídky již od 3 152 Kč.