Výškově nastavitelný stůl Flexus, vykrojený, 2000×1000 mm, buk

Vysoce kvalitní kancelářský stůl s polohováním zajištěným jedním výkonným motorem. Má ergonomicky vykrojenou desku, kabelové... více informací »
Výškově nastavitelný stůl Flexus
Značka: AJ produkty
10 854 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce kvalitní kancelářský stůl s polohováním zajištěným jedním výkonným motorem. Má ergonomicky vykrojenou desku, kabelové...

Vysoce kvalitní kancelářský stůl s polohováním zajištěným jedním výkonným motorem. Má ergonomicky vykrojenou desku, kabelové průchodky, podnože tvaru T se čtvercovým průřezem a rektifikační nožičky. Vyměňte klasický psací stůl za stůl Flexus s nastavitelnou výškou a jděte s dobou. Zdraví je na prvním místě! Naslouchejte potřebám svého těla a střídejte polohu vsedě a vestoje. Stůl si vždy přizpůsobíte pouhým stiskem tlačítka. Rychlé a plynulé nastavení výšky zajišťuje jeden výkonný motor. Maximálního pohodlí dosáhnete doplněním stolu o protiúnavovou rohož, která při práci vestoje uleví namáhaným partiím. Praktické vykrojení umožňuje sedět co nejblíže u stolu a dosáhnout tak co nejergonomičtější pozice s dobrou oporou předloktí. Díky vykrojení můžete umístit počítač po pravé nebo levé ruce a stále přitom sedět rovně. Deska je vyrobena z hladkého lamina odolného proti poškrábání. Snadno se udržuje a je vybavena dvěma průchodkami na kabely, které vám umožní skrýt nevzhledné kabely a zachovat pracovní plochu stolu opticky čistou. Podnože ve tvaru obráceného písmene T jsou z oceli lakované stříbrnou práškovou barvou. Podnože mají výbornou stabilitu i bez spojení výztuží, pod deskou stolu je tedy dostatek místa pro nohy. Díky rektifikačním nožičkám stůl pevně usadíte i na nerovné podlaze. Nosnost činí 100 kg při rovnoměrném zatížení. Nosnost 100 kg. Šířka 1000 mm. Hmotnost 55,1 kg. Délka 2000 mm. Minimální_výška 700 mm.

Oblíbený kus Výškově nastavitelný stůl Flexus, vykrojený, 2000x1000 mm, buk od top výrobce AJ produkty jednoduše můžete najít na našich stránkách teď skutečně levně. Akční cena od 10 854 Kč.