Vysavač ETA Adagio 3511 90000

Unikátní kus Vysavač ETA Adagio 3511 90000 od populární značky ETA snadno naleznete právě zde skutečně levně. Nabídka od 4 999 Kč. EAN: 8590393303595
Vysavač ETA Adagio 3511 90000
Značka: ETA
4 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysavač ETA Adagio 3511 90000. Vysavač ETA Adagio se špičkovým výkonem a jedinečnou výbavou pro dokonalý úklid vaší domácnosti.Následník vysavače stejného jména se od předchůdce liší číselným označením a připojovacím průměrem trubek. Starší jmenovec (Adagio ETA 0511 a 1511) měl připojovací průměr trubek 35mm, tento modernější typ (Adagio ETA 2511 a ETA 3511) má připojovací průměr 42 mm s mechanickým zajišťovacím klipem. Proto pozor při nákupu příslušenství – každý ho má jiné! Shodne jsou sáčky i filtry, rozdílné jsou trubky a hadice.

Sáčkový vysavač Adagio ETA 3511 900000Stylový vysavač ETA Adagio v moderním červeno-černo-stříbrném provedení Vás ohromí vysokým příkonem 700 W. Díky ECO motoru je však jeho provoz velmi energeticky úsporný. Nyní je vybaven příslušenstvím se snadno ovladatelným systémem zácvaků a větším propojovacím průměrem 42 mm, který zajistí silnější průtok vzduchu, a tím lepší sací výkon. Jako příjemný bonus je chod vysavače velmi tichý.Špičková filtrace i pro alergikyVysavač ETA Adagio je prostě třída, a to doslova – účinnost vysávání na kobercích i na podlahách v testech s přehledem dosahuje třídy A*. Díky extrémně účinné filtraci je navíc vhodný i do domácností s alergiky. Spolehnout se můžete na kombinaci kvalitního HEPA filtru č. 13, tří mikrofiltrů a prachového sáčku, která polapí i ty nejmenší částečky nečistot.Na plný prachový sáček o objemu 4,5 litru vás upozorní elektronická signalizace. Nechybí ani bezpečnostní pojistka, která zabrání spuštění, pokud sáček zapomenete vložit, a aktivní ochrana proti přehřátí, která předchází poškození motoru.Čistota je jeho hobbyETA Adagio disponuje velkým akčním rádiem 13 metrů, se kterým snadno a rychle dosáhnete do všech koutů vaší domácnosti. Přední kolečko otočné o 360° přitom umožňuje hladký a plynulý pohyb. Zadní pojezdová kolečka jsou měkčená, a budou tak šetrná k vašim hladkým podlahám, ať už jsou dřevěné, plovoucí, z PVC, vinylu, nebo se jedná o linoleum či marmoleum.Snazší manipulaci nahrávají také kompaktní rozměry a praktická rukojeť, díky níž se vysavač pohodlně přenáší a ukládá na vyhrazené místo. Zaparkovat ho můžete hned ve dvou polohách – vertikální a horizontální.Dlouhá kovová teleskopická trubka (94 cm) pak umožňuje optimální nastavení výšky pro všechny uživatele.

Bohaté příslušenství pro různé povrchyS vysavačem ETA Adagio je prostě radost uklízet. Abyste se ale nemuseli omezovat jen na podlahu, je součástí balení i bohaté příslušenství:• Univerzální podlahová hubice s přepínáním pro vysávání koberců nebo tvrdých podlah• Turbokartáč pro efektivnější vysávání koberců a účinný sběr vlasů i zvířecí srsti• Malý turbokartáč pro efektivní vysávání čalouněného nábytku• Parketová hubice s vlákny z koňské žíně pro vysávání tvrdých podlah (plovoucí podlaha, dlažba, lino, parkety apod.)• Štěrbinová hubíce a dlouhá štěrbinová hubice pro úklid v úzkých a těžko přístupných místech (žebra radiátorů či prostor za nábytkem)• Polštářová hubice pro šetrné vysávání měkkých textilních povrchů (např. čalounění nebo polštáře)• Kartáček s jemnými štětinkami pro šetrný úklid nábytku, zdí či obrazůV příslušenství najdete také speciální nástavec DermoPet pro péči o srst domácích mazlíčků. Zvířata šetrně zbaví nečistot a alergenů (prachu, pylů či roztočů) a eliminuje množství vypadaných chlupů povalujících se na podlaze a čalouněném nábytku.Drobné příslušenství (štěrbinovou a polštářovou hubici, kartáček) snadno uložíte do prostoru přímo v těle vysavače. S marným hledáním je tak konec.. Distribuce CZ. Výrobce ETA.