Výklopný kontejner Spectra, 3000 l, žlutý

Výklopný kontejner s automatickým vyklápěním, návratem a blokováním. Výklopný kontejner s bytelným provedením usnadňuje... více informací »
Výklopný kontejner Spectra
Značka: AJ produkty
47 547 Kč
Ověřit dostupnost
Výklopný kontejner s automatickým vyklápěním, návratem a blokováním. Výklopný kontejner s bytelným provedením usnadňuje...

Výklopný kontejner s automatickým vyklápěním, návratem a blokováním. Výklopný kontejner s bytelným provedením usnadňuje nakládání a přepravu štěrku, písku, palivového dřeva, cementu, kovového sběru, odpadu a dalšího materiálu. Kontejner je navržen do náročných prostředí, jeho plášť je vyroben z ocelového plechu o síle 2,5 mm. Povrch kontejneru je opatřen ochranným práškovým lakem. Konstrukce je opatřena mechanismem pro snadný přesun vidlicemi vysokozdvižného nebo paletového vozíku a snese i hrubší zacházení. Vyklápěcí mechanismus se aktivuje stlačením ocelové desky na přední straně konstrukce. Kontejner zaručuje vysokou míru bezpečnosti, jeho provedení zamezuje vyklouznutí kontejneru z vidlic přepravovacího vozíku díky dobré geometrii vidlicových rukávců, kterými je vybaven. Kontejner zůstane vyklopený tak dlouho, dokud na přední desku působí tlak. Po uvolnění se kontejner vrátí do původní polohy. Nejlepšího výsledku při vyklápění dosáhnete při plném naložení kontejneru. Kontejner lze vyprazdnit i ručně pomocí páky. Kontejner vyrábíme v několika barevných provedeních pro snadné třídění odpadu. Produkt je klasifikován značkou CE a informačním údajem dle své kapacity. Možnost dokoupení koleček a dalšího příslušenství. Nosnost 2000 kg. Materiál Ocelový plech. Barva Žlutá. Šířka 1866 mm. Výška 1248 mm.

Žádaný produkt Výklopný kontejner Spectra, 3000 l, žlutý od známé společnosti AJ produkty jednoduše najdete tady teď právě ve slevě! Akční cena 47 547 Kč.