Vychystávací vozík, 850×520 mm

Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách... více informací »
Vychystávací vozík
Značka: AJ produkty
13 570 Kč
Ověřit dostupnost
Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách...

Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách skladů a obchodů. Snadno manévrovatelný vychystávací vozík vhodný pro transport zboží v úzkých uličkách skladů a obchodů. Vozík má galvanizovanou konstrukci z ocelových trubek, laminované police, uprostřed dvě velká kola s gumovými běhouny a tři otočná kolečka. Díky nim se s vozíkem snadno manévruje a lehce se otáčí i při velkém zatížení. Nosnost vozíku je 300 kg, zvládne nejen těžké náklady, ale i náročné pracovní podmínky. Můžete si vybrat ze tří velikostí. Nosnost 300 kg. Šířka 520 mm. Výška 1110 mm. Hmotnost 36 kg. Délka 1130 mm.

Unikátní kus Vychystávací vozík, 850x520 mm od známé společnosti AJ produkty můžete sehnat tady a teď právě v akci! Nyní za akční cenu 13 570 Kč.