Vychystávací vozík, 1250×620 mm

Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách... více informací »
Vychystávací vozík
Značka: AJ produkty
17 521 Kč
Ověřit dostupnost
Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách...

Snadno ovladatelný vychystávací vozík vhodný pro těžký náklad. Využití najde zejména při vychystávání v úzkých uličkách skladů a obchodů. Snadno manévrovatelný vychystávací vozík vhodný pro transport zboží v úzkých uličkách skladů a obchodů. Vozík má galvanizovanou konstrukci z ocelových trubek, laminované police, uprostřed dvě velká kola s gumovými běhouny a tři otočná kolečka. Díky nim se s vozíkem snadno manévruje a lehce se otáčí i při velkém zatížení. Nosnost vozíku je 300 kg, zvládne nejen těžké náklady, ale i náročné pracovní podmínky. Můžete si vybrat ze tří velikostí. Nosnost 300 kg. Šířka 620 mm. Výška 1110 mm. Hmotnost 50 kg. Délka 1530 mm.

Tento exkluzivní výrobek Vychystávací vozík, 1250x620 mm od společnosti AJ produkty snadno můžete najít tady levně. Právě teď jen za 17 521 Kč.