Vstupní rohož Two, 1200×1800 mm, šedá

Velmi odolná vstupní rohož se dvěma funkcemi: čistí obuv od nečistot a absorbuje vlhkost. Má protiskluzovou spodní stranu.... více informací »
Vstupní rohož Two
Značka: AJ produkty
2 831 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi odolná vstupní rohož se dvěma funkcemi: čistí obuv od nečistot a absorbuje vlhkost. Má protiskluzovou spodní stranu....

Velmi odolná vstupní rohož se dvěma funkcemi: čistí obuv od nečistot a absorbuje vlhkost. Má protiskluzovou spodní stranu. Kombinovaná rohož vhodná do vlhkého i suchého interiéru. Má dobré čisticí účinky, všechny nečistoty z obuvi efektivně odstraní a zachytí v rohoži, navíc její jemná vlákna skvěle absorbují a zadržují vlhkost. Výsledkem je čistá podlaha hned u vstupu, navíc chráněná před zbytečným opotřebením nečistotami. Rohož je díky vysoké odolnosti proti opotřebení určena pro použití na středně až vysoce frekventovaných místech. Vinylová spodní strana zajišťuje dobré přilnutí k podlaze, takže rohož neklouže. Rohož se čistí vysavačem. Barva Šedá. Šířka 1200 mm. Hmotnost 6,4 kg. Délka 1800 mm. .

Tento žádaný výrobek Vstupní rohož Two, 1200x1800 mm, šedá od výrobce AJ produkty jednoduše můžete pořídit právě nyní ve slevě! Nyní pořídíte jen za 2 831 Kč.