VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36

VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36. Polobotky OTTAWA jsou kožené v kombinaci s textilem, perforované. Pružná tkanička... více informací »
VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36
Značka: VM Footwear
1 239 Kč
Ověřit dostupnost
VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36. Polobotky OTTAWA jsou kožené v kombinaci s textilem, perforované. Pružná tkanička...

VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36. Polobotky OTTAWA jsou kožené v kombinaci s textilem, perforované. Pružná tkanička zajišťující snadné obouvání. Svršek: hovězinová useň velur v tloušťce 2,0-2,2 mm + perforovaný materiál Mesh. Podšívka: laminovaná prodyšná textilie Mesh. Vkládací stélka: anatomicky tvarovaná z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií Mesh. Podešev: z EVA/pryž má odolnost proti skluzu, oděruvzdornost s absorpcí energie v patě. Barva: černá. Polobotky OTTAWA jsou kožené v kombinaci s textilem. Barva modrá. Hmotnost. Velikost obuvi. Již nelze objednat-Doprodej. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Velmi oblíbený výrobek VM Footwear VM OTTAWA Polobotky modrá 36 pocházející od značky VM Footwear snadno získáte právě teď za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 1 239 Kč.