VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 48

VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 48. Kotníková bezpečnostní obuv s ochranou nártu REYKJAVIK je celokožená. Obuv s... více informací »
VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 38
Značka: VM Footwear
2 049 Kč
Ověřit dostupnost
VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 48. Kotníková bezpečnostní obuv s ochranou nártu REYKJAVIK je celokožená. Obuv s...

VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 48. Kotníková bezpečnostní obuv s ochranou nártu REYKJAVIK je celokožená. Obuv s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou hydrofobní useň – obuv bez kovových částí METAL FREE. Svršek: lícová hovězinová useň v tloušťce 2,0-2,2 mm. Podšívka: textilie Mesh s absorpční schopností. Bezpečnostní špička: kompozitní (nekovová). Ochrana proti propíchnutí: kompozitní (nekovová) planžeta. Vkládací stélka: anatomicky tvarovaná s gelovou patou a bambusovým, vláknem, antistatická. Podešev: z PU/Pryže, do 300°C je olejivzdorná, antistatická, protiskluzová má dvousložkový nástřik. Norma: EN ISO 20345 S1 HRO SRC. Barva: černá. Bezpečnostní obuv s ochranou nártu REYKJAVIK s s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou hydrofobní useň – obuv bez kovových částí.. Hmotnost 2 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Tento skvělý kus VM Footwear REYKJAVIK S3 HRO SRC Obuv kotníková 48 od oblíbené značky VM Footwear snadno můžete najít tady a teď právě za akční cenu. Akční ceny od 2 049 Kč.