Venkovní odpadkový koš Vinson, s víkem, 40 l

Velmi praktický ocelový odpadkový koš určený k montáži na již existující sloupky. S ohledem na robustnost, odolnost vůči... více informací »
Venkovní odpadkový koš Vinson
Značka: AJ produkty
5 318 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktický ocelový odpadkový koš určený k montáži na již existující sloupky. S ohledem na robustnost, odolnost vůči...

Velmi praktický ocelový odpadkový koš určený k montáži na již existující sloupky. S ohledem na robustnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a pevné víko se hodí na veřejná prostranství. Výměna odpadkového pytle je velmi snadná. Robustní odpadkový koš se snadným přístupem pro lidi, ale zabraňující nechtěnému vniknutí ptáků a drobných zvířat. Hodí se na veřejná místa, například před obchody. Má objem 40 l a dodává se připravený k montáži na sloupek. Odpadkový pytel je zajištěn proti uvolnění praktickým držákem. Koš se snadno vyprazdňuje díky možnosti vyklopit jeho přední část k sobě. Odpadkový pytel tak nemá tendenci se uvnitř zaseknout a jeho vyjmutí je nekomplikované a hygienické. Materiál Žárové zinkování. Barva Černá. Šířka 400 mm. Výška 630 mm. Hmotnost 20,1 kg.

Zlevněný produkt Venkovní odpadkový koš Vinson, s víkem, 40 l od známé značky AJ produkty jednoduše najdete právě zde za akční cenu. Nabídky od 5 318 Kč.