Venkovní nástěnné hodiny, Ø500 mm

Klasické nástěnné hodiny s quartzovým strojkem ideální pro venkovní použití. Mají velký ciferník s jasnými číslicemi,... více informací »
Venkovní nástěnné hodiny
Značka: AJ produkty
4 471 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické nástěnné hodiny s quartzovým strojkem ideální pro venkovní použití. Mají velký ciferník s jasnými číslicemi,...

Klasické nástěnné hodiny s quartzovým strojkem ideální pro venkovní použití. Mají velký ciferník s jasnými číslicemi, která jsou dobře viditelná i z dálky. Jsou napájené jednou AA baterií (adaptér je součástí dodávky). Díky těmto klasickým hodinám budou mít vaši návštěvníci, zaměstnanci nebo studenti vždy perfektní přehled o čase. Hodiny mají stylový hliníkový rám a odolný skleněný kryt, který ochrání ciferník před větrem a nepřízní počasí, takže můžete hodiny bez obav umístit i do venkovního prostředí. Využití najdou na pracovištích, hřištích, kluzištích, ve školách nebo jezdeckých areálech, kde na ně všichni dobře uvidí. Hodiny mají velký ciferník s dobře čitelnými čísly, aktuální čas tak snadno zjistíte i z dálky. Vysoce přesný quartzový strojek je napájen baterií. Adaptér na baterii AA je součástí dodávky. Hmotnost 3,65 kg. DELIVERY_DATE WEEK. . . .

Tento žádaný výrobek Venkovní nástěnné hodiny, Ø500 mm od společnosti AJ produkty snadno najdete u nás skutečně výhodně. V akci od 4 471 Kč.