Uzamykatelná informační vitrína Ethel, 590×1080 mm

Uzamykatelná vitrína s magnetickou nástěnkou, určená pro použití v interiéru i v exteriéru. Dodává se včetně 10 magnetů a 2... více informací »
Uzamykatelná informační vitrína Ethel
Značka: AJ produkty
5 300 Kč
Ověřit dostupnost
Uzamykatelná vitrína s magnetickou nástěnkou, určená pro použití v interiéru i v exteriéru. Dodává se včetně 10 magnetů a 2...

Uzamykatelná vitrína s magnetickou nástěnkou, určená pro použití v interiéru i v exteriéru. Dodává se včetně 10 magnetů a 2 klíčů. Vitrína vybavená praktickou vzpěrou, která drží dveře otevřené a usnadňuje tak výměnu materiálů. Vitrína je uzamykatelná a dodává se včetně dvou klíčů. Díky vysoce kvalitním materiálům, které byly na její výrobu použity, je dostatečně odolná pro použití v interiéru i v exteriéru. Díky skládací vzpěře drží dveře otevřené a výměnu materiálů je pohodlná. Bíle lakovaný magnetický povrch může být použit pro uchycení informací pomocí magnetů nebo pro popisování pomocí fixů na bílé tabule. Skrz polykarbonátové dveře jsou informace na nástěnce dobře viditelné. Vitrína se hodí do kanceláří, knihoven, na recepce a do nejrůznějších vstupních prostor. Vitrína umožňuje horizontální i vertikální instalaci. Šířka 590 mm. Výška 1080 mm. Hloubka 30 mm. Hmotnost 7 kg. DELIVERY_DATE LEVEL3.

Oblíbený a kvalitní kus Uzamykatelná informační vitrína Ethel, 590x1080 mm od odblíbeného výrobce AJ produkty jednoduše můžete najít právě teď levně. Aktuálně v akci za 5 300 Kč.