Univerzální tekutý odvápňovač 1l

Ve slevě tento výrobek Univerzální tekutý odvápňovač 1l od kvalitního výrobce Electrolux jednoduše naleznete v aktuální nabídce trvale výhodně! Aktuálně v akci za 215 Kč. EAN: 7332543980826
Univerzální tekutý odvápňovač 1l
Značka: Electrolux
215 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Univerzální tekutý odvápňovač 1l. Tento univerzální tekutý odvápňovač odstraní vápenité usazeniny z myček nádobí, praček, zvlhčovačů vzduchu, kávovarů a žehliček prádla.
Použití u myčky nádobí: Vyjměte z myčky všechno nádobí a spusťte mycí program s teplotou vody nad 50°C. Nechte program běžet asi 25 minut, poté opatrně otevřete dvířka myčky a do vody na dně myčky nalijte 500-1000 ml odvápňovače. Zavřete dvířka a nechejte program dokončit.Použití u pračky: Vyjměte všechno prádlo z pračky, zavřete dvířka a otevřte dávkovač pracího prostředku. Spusťte program praní při teplotě vody 60°C, bez předchozího namáčení. Vyčkejte, dokud se nezačne pračka napouštět a následně vlijte 500-1000 ml odvápňovače do dávkovače. Po ukončení programu spusťte další cyklus praní pro odstranění posledních stop produktu.Použití u kávovaru: Do nádržky na vodu přidejte koncentrát odvápňovače (100-150 ml odvápňovače / 1l vody) a poté postupujte dle pokynů výrobce. Po očištění kávovar 3x propláchněte, aby se zcela odstranily stopy produktu.
Obsah balení: 1l. . .