levnezbozi-vsehodruhu.cz

Univerzální motorový mikrofiltr do vysavače JOLLY M2

Tento velmi oblíbený výrobek Univerzální motorový mikrofiltr do vysavače JOLLY M2 od známé společnosti Jolly můžete najít na našich stránkách téměř zdarma! Teď za akční cenu 40 Kč.
EAN: 8595102340014
Jolly neoriginální univerzální motorový mikrofiltr do vysavače M2
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
40
Popis produktu

Univerzální motorový mikrofiltr do vysavače JOLLY M2. Univerzální vstupní filtr k vašemu vysavači.Tento filtr vyrobený ze speciální netkané textilie se umisťuje za sáček – před vstup vzduchu do motoru vysavače.Slouží jednak k dočistění vzduchu, ale hlavně pro zachycení nečistot, které by mohly vniknout do motoru při protržení nebo netěsnosti sáčku. Brání motor před poškozením.
Nepoužívejte vysavač, když nemáte nasazený motorový filtr!Filtr upravte dle potřeby zastřižením dle rozměrů vašeho původního filtru.Motorový filtr se mění zhruba po 4 až 5. zaplněném sáčku. Tyto filtry bývájí častou součástí balení sáčků do  vysavačů.

rozměr 150 mm × 270 mm. Z jednoho balení vystřihnete několik filtrů – dle velikosti originálního filtru.Jak upravit filtr?Použijte originální filtr z vašeho vysavače, přiložte jej na univerzální filtr a pak přesně podle původního filtru nůžkami vystřihněte tvar.Pokud již originální filtr nevlastníte, použijte původní držák filtru a podle prostoru v něm univerzální filtr zastřihněte. Dbejte na to, aby takto zastřižený filtr plně vykrýval prostor v držáku, aby nečistoty nemohly procházet kolem netěsnících okrajů a dostávat se do motoru vysavače.. . .