Úložná krabice Tidy, vč. 8 závěsných desek A4, šedá s koženými úchytkami

Úložná krabice s koženou úchytkou. Dodává se včetně 8 ks závěsných desek formátu A4. Úložná krabice je vyrobena z šedého... více informací »
Úložná krabice Tidy
Značka: AJ produkty
466 Kč
Ověřit dostupnost
Úložná krabice s koženou úchytkou. Dodává se včetně 8 ks závěsných desek formátu A4. Úložná krabice je vyrobena z šedého...

Úložná krabice s koženou úchytkou. Dodává se včetně 8 ks závěsných desek formátu A4. Úložná krabice je vyrobena z šedého papírového laminátu s cerfitikací FSC, její jádro je z tvrdého recyklovaného papíru. Tyto elegantní archivační krabice se skvěle hodí do každé moderní kanceláře! Spojují v sobě atraktivní design a praktičnost a jsou unikátním úložným řešením vhodným do každého interiéru. Skvěle se hodí k ukládání závěsných desek formátu A4 a dalších dokumentů a věcí, které v kanceláři potřebujete mít po ruce. Úložná krabice je vyrobena z šedého papírového laminátu s cerfitikací FSC. Certifikát zaručuje, že materiál pochází z lesa, který je obhospodařován v souladu s ekologickými, sociálními a hospodářskými kritérii. Díky tvrdému jádru z recyklovaného papíru je úložná krabice neobyčejně pevná. Hnědá kožená úchytka dodává krabici moderní vzhled a usnadňuje manipulaci. Barva Šedá. Šířka 185 mm. Výška 270 mm. Hloubka 350 mm. Hmotnost 1,2 kg.

Tento neodolatelný výrobek Úložná krabice Tidy, vč. 8 závěsných desek A4, šedá s koženými úchytkami od známé společnosti AJ produkty snadno můžete pořídit zde nyní za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 466 Kč.