levnezbozi-vsehodruhu.cz

Twinner extra nízká podlahová hubice TWINNER

Kvalitní kus Twinner extra nízká podlahová hubice TWINNER originál od značky Twinner můžete najít právě teď v akci! Nabídka již od 559 Kč.
EAN: 3023372009324
Twinner extra nízká podlahová hubice TWINNER
Ověřit dostupnost
Značka: Twinner
559
Popis produktu

Twinner extra nízká podlahová hubice TWINNER. Extra nízká podlahová hubice Twinner (staré označení BSL20) k vysávání hladkých podlah i koberců bez nutnosti přepínání, pouze překlopením ústí hubice. Pohodlně vysaje i prostor pod nábytkem o výšce 5 cm, protože její výška je pouhých 42 mm. Jako u jediné hubice lze otočit hlavu kolmo vzhůru – ideální pro vysávání schodů či hůře dostupných míst.
Ideální pro chovatele zvířat – dokonalé vysátí chlupů z pevných podlah
Velmi dobře vysává dlouhé chlupy domácích zvířat na hladkých podlahách. Nemají možnost se namotat do rotačních kartáčů a ani je hubice neposouvá před sebou. Jednoduše sklouznou přesně tam, kam je chcete při vysávání dostat.Více se dočtete v našem článku: Extra nízká hubice pro vysávání pod nábytkem.Šířka hubice 32 cm, hloubka 10 cm, k nasazení na kruhové trubky 32 a 35 mm (součástí balení je adaptér). Snadný posun na kluzných páscích, otočná 360°. 
Hubice je vhodná pro vysavače: AEGELECTROLUX s trubkami s kruhovým průměremPROGRESS po roce výroby 1984TORNADOVOLTABAUKNECHTBOSCHCALORDAEWOODILEMDYSONETAFIRST LINEGOBLINHOOVER Galaxy, Elite, Acenta, Aria, Arinee, TéliosHUGINKÄRCHERKRUPS (kromě modelů ST 750-910 až 914-1000-1300)LG – GOLDSTARMIELEMOULINEXPANASONICNILFISKPHILIPS Vision, Mobilo, Expression, City LineROWENTASAMSUNGSHOP VACSIEMENSVAXZELMER
… a další. . .

Další produkty od výrobce Twinner