levnezbozi-vsehodruhu.cz

SuperClean čistící prostředek Electrolux pro pračky

Kvalitní kousek SuperClean čistící prostředek Electrolux pro pračky od společnosti Electrolux máte možnost dostat aktuálně ve slevě! V současnosti za 299 Kč.
EAN: 7332543979066
SuperClean čistící prostředek Electrolux pro pračky
Popis produktu

SuperClean čistící prostředek Electrolux pro pračky. Tento specíální čistič pro pračky SUPER-CLEAN odstraní usazeniny zanechávajíc všechny části praček perfektně čisté. Často používaná nízká teplota praní a stále používanější tekuté prací prostředky (na bázi enzymů) přispívají k tvorbě plísní a želatinových nečistot na těsnění dveří pračky, vnitřních potrubí a bubnu pračky. Tyto nežádoucí prvky blokují průchodnost potrubí, způsobují vznik zápachu v pračce a mohou ulpívat na Vašem prádle. SUPER CLEAN odstraní všechny tyto nežádoucí usazeniny z vnitřního prostoru pračky pro další její optimální výkon. Návod k použití:
Obsah jednoho sáčku nasypte do prázdné pračky a nechte prát na jeden cyklus na 50/60° C bez předpírky. Nechte 1 nebo 2x vymáchat studenou vodou.V případě potřeby postup opakujte.
A to je vše – vaš pračka je zbavená všech nežádoucích usazenin, zabránili jste vzniku a rozšiřování zápachu, snížili jste spotřebu energie při praní.Balení obsahuje 2 dávky po 50 g
  . . .