Stůl Various, 1200×800 mm, výška 900 mm, bílé nohy, dub

Stylový multifunkční stůl navržený přímo designéry společnosti AJ Produkty. Díky své výšce se hodí jak pro práci vsedě,... více informací »
Stůl Various
Značka: AJ produkty
6 782 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový multifunkční stůl navržený přímo designéry společnosti AJ Produkty. Díky své výšce se hodí jak pro práci vsedě,...

Stylový multifunkční stůl navržený přímo designéry společnosti AJ Produkty. Díky své výšce se hodí jak pro práci vsedě, tak vestoje. Využití najde v mnoha interiérech, například v odpočinkových místnostech, zasedacích sálech či jídelnách. Vytvořte si stylově jednotné pracoviště, na kterém spolu budou ladit i jednotlivé místnosti. Tento stůl je dílem návrhářů společnosti AJ a v rámci naší nabídky je unikátní. Hodí se do stylově různorodých interiérů. Lze jej snadno kombinovat s různými kancelářskými židlemi a dosáhnout tak osobitého působení. Využití najde zejména při nejrůznějších schůzích – od spontánních diskuzí po tradiční jednání ve speciální zasedací místnosti. Díky odolnému laminovanému povrchu se hodí i do jídelen a odpočinkových místností. Lamino je odolné proti špíně, vlhkosti a poškrábání a velmi snadno se čistí. Stoly jsou k dispozici ve dvou výškách, vyberte si podle účelu, ke kterému by vám měl sloužit. Podnože i desku nabízíme v několika barvách, které ladí s populární řadou MODULUS. Šířka 800 mm. Výška 900 mm. Hmotnost 36,7 kg. Délka 1200 mm. Barva_stolové_desky Dub.

Diskontní kus Stůl Various, 1200x800 mm, výška 900 mm, bílé nohy, dub od kvalitní značky AJ produkty můžete sehnat zrovna v akci. Cena od 6 782 Kč.