Stůl Modulus, 1600×800 mm, bílý rám, dub

Konferenční stůl v jednoduchém skandinávském designu. Díky kompaktním rozměrům je skvělou alternativou do menších... více informací »
Stůl Modulus
Značka: AJ produkty
4 834 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl v jednoduchém skandinávském designu. Díky kompaktním rozměrům je skvělou alternativou do menších...

Konferenční stůl v jednoduchém skandinávském designu. Díky kompaktním rozměrům je skvělou alternativou do menších kanceláří. Deska stolu má velmi odolný povrch. Tento konferenční stůl se vzhledem ke svému nadčasovému designu hodí do každé moderní kanceláře. Jeho jednoduchost z něj činí univerzální kus nábytku, ke kterému se hodí téměř všechny konferenční židle. Nohy mají čtvercový průřez a jsou rovné. Laminovaný povrch desky je odolný vůči poškrábání, vlhkosti i nečistotám. Kancelářský nábytek Modulus je celý od exkluzivního designu až po výrobu výsledkem práce společnosti AJ Produkty. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a široký výběr barev vám umožní vybavit si kancelář přesně podle vašich požadavků, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, v tradiční menší kanceláři anebo v pracovně z domova. Řada Modulus stojí na myšlence modulární koncepce, což znamená, že každý kus je navržen tak, aby perfektně seděl vedle ostatních prvků této série. Díky tomu můžete nábytek doplňovat postupně tak, jak se budou měnit vaše potřeby. Cesta ke kanceláři přesně odpovídající vašim představám je tak jednoduchá! Šířka 800 mm. Výška 740 mm. Hmotnost 30,3 kg. Délka 1600 mm. Barva_stolové_desky Dub.

Tento exkluzivní výrobek Stůl Modulus, 1600x800 mm, bílý rám, dub originál od značky AJ produkty jednoduše pořídíte teď ve výprodejové akci! Akční cena 4 834 Kč.