Stolový paraván Zip Calm se závěsnou lištou, 1600×650 mm, zelená

Vyztužený stolový paraván se závěsnou lištou vhodnou např. pro uchycení monitoru. Materiál výplně je zařazen do třídy A... více informací »
Stolový paraván Zip Calm se závěsnou lištou
Značka: AJ produkty
10 981 Kč
Ověřit dostupnost
Vyztužený stolový paraván se závěsnou lištou vhodnou např. pro uchycení monitoru. Materiál výplně je zařazen do třídy A...

Vyztužený stolový paraván se závěsnou lištou vhodnou např. pro uchycení monitoru. Materiál výplně je zařazen do třídy A zvukové absorpce. Stolové svorky nejsou součástí balení. Uvolněte si místo na pracovním stole a dopřejte si příjemnější prostředí díky hluk pohlcujícímu paravánu, jehož součástí je závěsná lišta. Na lištu lze upevnit např. rameno na monitor nebo třídicí přihrádky a získat tak víc místa na stole. Doplněním paravánu s lištou o praktické příslušenství si vytvoříte ideální podmínky k práci. Díky vnitřním výztužím unese paraván až 25 kg. Dřevěný rám je vyplněný 100% PET materiálem, který spadá do třídy A zvukové absorpce. Paraván má stylové polyesterové polstrování s dekorativním zipem. Vzdálenost od horního okraje desky stolu k hornímu okraji paravánu: cca 420 mm (záleží na síle desky stolu). Vzdálenost od dolního okraje desky stolu k dolnímu okraji paravánu: 210 mm. Stolové svorky nejsou součástí balení. Barva Zelená. Šířka 1600 mm. Výška 650 mm. Hmotnost 11,6 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Unikátní a žádaný produkt Stolový paraván Zip Calm se závěsnou lištou, 1600x650 mm, zelená od kvalitní značky AJ produkty snadno můžete najít na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Nabídka již od 10 981 Kč.