Stolní flipchart

Praktický samolepící blok s 20 listy formátu A1, které díky přilnavému rubu snadno připevníte na většinu povrchů. Stolní... více informací »
Stolní flipchart
Značka: AJ produkty
272 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický samolepící blok s 20 listy formátu A1, které díky přilnavému rubu snadno připevníte na většinu povrchů. Stolní...

Praktický samolepící blok s 20 listy formátu A1, které díky přilnavému rubu snadno připevníte na většinu povrchů. Stolní flipchart vyrobený ze 100% recyklovaného papíru. Všechny listy jsou samolepicí, po odtržení z bloku je můžete jednoduše připevnit k většině povrchů, aniž by došlo k poškození podkladu. Blok může stát na stole, listy lze odtrhnout a opakovaně nalepit jinam. Stolní flipchart je ideální doplněk na jednání a schůze, podněcuje týmového ducha a kreativitu (např. při brainstormingu). V každém bloku naleznete 20 listů formátu A1. Šířka 508 mm. Výška 590 mm. Hmotnost 1,1 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. .

Tento vynikající kus Stolní flipchart od výrobce AJ produkty jednoduše můžete pořídit nyní skutečně výhodně. Nabídky od 272 Kč.