Stírací magnetická houba

Stírací magnetická houba na bílé tabule. Dodává se s jednou náhradní plstěnou vložkou. Kvalitní houba je povinná výbava ke... více informací »
Stírací magnetická houba
Značka: AJ produkty
145 Kč
Ověřit dostupnost
Stírací magnetická houba na bílé tabule. Dodává se s jednou náhradní plstěnou vložkou. Kvalitní houba je povinná výbava ke...

Stírací magnetická houba na bílé tabule. Dodává se s jednou náhradní plstěnou vložkou. Kvalitní houba je povinná výbava ke každé tabuli. Tato magnetická houba s velkou stírací plochou může být použita na všechny typy bílých tabulí, snadno ji můžete přichytit přímo k povrchu tabule, kde jí budete mít hned po ruce. Součástí houby je plstěná vyjímatelná vložka, která stírá inkoust z povrchu tabule a lze ji v případě potřeby jednoduše vyměnit. Mějte na paměti, že houba působí magneticky pouze na povrchy bílých tabulí, které jsou z kovu. Na povrchu skleněné tabule se houba neudrží. Šířka 40 mm. Hmotnost 0,15 kg. Délka 140 mm. CUSTOM_LABEL_0 Bestsellers. DELIVERY_DATE LEVEL1.

Oblíbený a kvalitní výrobek Stírací magnetická houba od známého výrobce AJ produkty snadno pořídíte tady a teď za výhodnou cenu. Nabídky od 145 Kč.