Skříň na chemické látky, 1350x1000x450 mm

Dobře odvětrávaná skříň na chemikálie vhodná do škol, laboratoří atd. Je vybavena třemi polohovatelnými policemi, záchytnou... více informací »
Skříň na chemické látky
Značka: AJ produkty
48 878 Kč
Ověřit dostupnost
Dobře odvětrávaná skříň na chemikálie vhodná do škol, laboratoří atd. Je vybavena třemi polohovatelnými policemi, záchytnou...

Dobře odvětrávaná skříň na chemikálie vhodná do škol, laboratoří atd. Je vybavena třemi polohovatelnými policemi, záchytnou vanou a zámkem na klíč. Dodává se s rámem s nohami. Skříň na chemikálie určená do škol, laboratoří a dalších náročných pracovišť, která vyžadují bezpečné skladování rizikových látek. Díky nastavitelné výšce polic si vnitřek skříně snadno přizpůsobíte svým potřebám. Součástí dodávky je záchytná vana se zvýšenými okraji určená pro umístění na dno skříně. Zachycuje případné úniky. Na skříň na chemikálie je možné umístit ohnivzdornou uzamykatelnou skříňku na chemikálie a do ní s minimálními nároky na další prostor bezpečně ukládat hořlavé látky. Skříň je vyrobena z odolného vysokotlakého lamina a je uzamykatelná. Pozor! Žíraviny umísťujte pod úroveň očí. Barva Bílá. Šířka 1000 mm. Výška 1350 mm. Hloubka 450 mm. Hmotnost 80 kg.

Unikátní produkt Skříň na chemické látky, 1350x1000x450 mm od top značky AJ produkty snadno můžete pořídit na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Akční cena již od 48 878 Kč.