Skladový regál Combo, 2440x1840x775 mm, 600 kg

Regálový systém, který dobře slouží i jako pracovní stůl. Skládá se ze sloupků, nosníků a polic. Combo je variabilní... více informací »
Skladový regál Combo
Značka: AJ produkty
10 975 Kč
Ověřit dostupnost
Regálový systém, který dobře slouží i jako pracovní stůl. Skládá se ze sloupků, nosníků a polic. Combo je variabilní...

Regálový systém, který dobře slouží i jako pracovní stůl. Skládá se ze sloupků, nosníků a polic. Combo je variabilní regálový systém, který může sloužit i jako pracovní stůl. Police lze díky perforaci ve sloupcích zavěsit do jakékoli výšky a k jejich upevnění stačí gumová palice, žádné šrouby nejsou potřeba. Police umístěná do příjemné pracovní výšky poslouží skvěle i jako ponk! Regál Combo je vhodný do náročných podmínek, jako jsou dílny a průmysl. Regál můžete doplnit o závěsné lišty s plastovými boxy, panely na nářadí a další praktické příslušenství, které se objednává samostatně. Police jsou z dřevotřísky o síle 16 mm a spočívají na pevných nosnících. Nosnost polic činí 600 kg. Sloupky a nosníky jsou z ocelového plechu lakovaného tmavě šedou práškovou barvou. která zaručuje vysokou odolnost a delší životnost materiálu. Regál je dokonale stabilní i bez zadních a bočních křížových výztuží. Materiál Ocelový plech. Šířka 1840 mm. Výška 2440 mm. Hloubka 775 mm. Hmotnost 135,22 kg.

Designový výrobek Skladový regál Combo, 2440x1840x775 mm, 600 kg pocházející od značky AJ produkty jednoduše můžete pořídit zde za akční cenu. Akční ceny již od 10 975 Kč.