Skladová nádoba Reach, 600x240x150mm, recyklovaný plast, šedá

Praktické zásobníky z polypropylenu určené na drobné součástky. Mají sníženou přední stranu, jsou vybaveny úchyty na přední... více informací »
Skladová nádoba Reach
Značka: AJ produkty
272 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické zásobníky z polypropylenu určené na drobné součástky. Mají sníženou přední stranu, jsou vybaveny úchyty na přední...

Praktické zásobníky z polypropylenu určené na drobné součástky. Mají sníženou přední stranu, jsou vybaveny úchyty na přední i zadní straně a lze je označit štítkem. Dělící příčky, koncové zarážky a pouzdra se štítkem lze doobjednat z příslušenství. Využijte na maximum své úložné kapacity díky těmto praktickým boxům, jejichž velikost je přizpůsobená rozměrům polic a regálů. Nádoby nabízejí efektivní úložné řešení pro drobné součástky jako jsou například šrouby, hřebíky nebo podložky. Pevné úchyty na přední i zadní straně usnadňují vysouvání a další manipulaci se zásobníkem. Snížená přední stěna se zkosením umožňuje snadný přístup k obsahu nádoby. Boxy lze vybavit dělicími příčkami a označit univerzálním štítkem, který je vhodný pro všechny typy zásuvek. Štítky lze objednat jako příslušenství. Rozměr zásuvkových boxů je navržen s ohledem na efektivní využití skladové plochy. Dělící příčky jsou průhledné a poskytují dobrý přehled o skladovaném obsahu. Díky koncovým zarážkám lze vysunout zásuvkový box až na jeho nejzazší okraj, což vám umožní pohodlný výběr z jeho obsahu. Materiál Polypropylen. Šířka 240 mm. Výška 150 mm. Hmotnost 0,86 kg. Délka 600 mm.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Skladová nádoba Reach, 600x240x150mm, recyklovaný plast, šedá od výrobce AJ produkty jednoduše můžete najít tady teď se slevou! Teď za akční cenu 272 Kč.