Skládací stůl Claire, 1200×600 mm, bříza, hliníkově šedá

Konferenční stůl se sklápěcím rámem a laminovanou stolovou deskou. Skládací stůl je praktický kus nábytku s širokým... více informací »
Skládací stůl Claire
Značka: AJ produkty
3 079 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl se sklápěcím rámem a laminovanou stolovou deskou. Skládací stůl je praktický kus nábytku s širokým...

Konferenční stůl se sklápěcím rámem a laminovanou stolovou deskou. Skládací stůl je praktický kus nábytku s širokým využitím. Hodí se na konference, jednání, obchodní prezentace, veletrhy a do školních zařízení. Tento konferenční stůl se skládacím rámem umožní snadné skladování a transport. Rám dodávame ve 3 možných povrchových úpravách – hliníkově šedý, chromovaný nebo černý kov. Díky stolu se skládacím rámem můžete místnost snadno a rychle přestavit nebo ji využívat k několika různým účelům. Stůl doplňte skládacími nebo stohovatelnými židlemi abyste dosáhli plně flexibilní výbavy nebo pokud potřebujete často měnit prostorové uspořádání Vašich místností. Pro zjednodušení přesunu a skladování stolů si můžete zakoupit praktický vozík s kapacitou až 10 skládacích stolů, který lze objednat z příslušenství. Laminovaná, mimořádně odolná a snadno omyvatelná deska je připevněna na stabilním rámu z kovových konzolí. Stůl využijete samostatně i ve spojení s dalšími stoly do větších uskupení a uspořádání podle Vašich potřeb. Jednotlivé stoly lze například narovnat těsně vedle sebe do úhledných řad pro školení a výuku nebo stoly umístit čelem k sobě k vytvoření širšího stolu pro jednání nebo početnější schůze. Šířka 600 mm. Výška 720 mm. Hmotnost 20 kg. Délka 1200 mm. Barva_stolové_desky Bříza.

Oblíbený a kvalitní kus Skládací stůl Claire, 1200x600 mm, bříza, hliníkově šedá od odblíbeného výrobce AJ produkty snadno můžete získat právě nyní v akci. Akční cena od 3 079 Kč.