Skládací schůdky, 3 příčky, výška 680 mm

Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky... více informací »
Skládací schůdky
Značka: AJ produkty
8 706 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky...

Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z nerezové oceli opatřené gumovými podložkami jsou velice skladné a díky kolečkům i vysoce mobilní. Schůdky jsou prostorově úsporné, což oceníte během přepravy či skladování. Konstrukce je velice kompaktní a má nosnost 150 kg. Je vybavena bezpečnostním zábradlím a plastickými krytkami koncových hran. Výrobek prošel náročnými testy Švédského technického institutu a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Šířka 475 mm. Výška 1100 mm. Hmotnost 11,3 kg.

Exkluzivní kus Skládací schůdky, 3 příčky, výška 680 mm od oblíbené značky AJ produkty snadno můžete najít tady ve slevě! Právě teď jen za 8 706 Kč.