Skládací schůdky, 2 příčky, výška 460 mm

Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky... více informací »
Skládací schůdky
Značka: AJ produkty
7 072 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky...

Skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z kombinace nerezové oceli a gumy. Tyto mimořádně bytelné skládací schůdky s hliníkovým rámem a příčkami z nerezové oceli opatřené gumovými podložkami jsou velice skladné a díky kolečkům i vysoce mobilní. Schůdky jsou prostorově úsporné, což oceníte během přepravy či skladování. Konstrukce je velice kompaktní a má nosnost 150 kg. Je vybavena bezpečnostním zábradlím a plastickými krytkami koncových hran. Výrobek prošel náročnými testy Švédského technického institutu a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Šířka 455 mm. Výška 800 mm. Hmotnost 6,8 kg.

Tento oblíbený kus Skládací schůdky, 2 příčky, výška 460 mm od populární značky AJ produkty snadno můžete získat u nás v akci. Akční cena 7 072 Kč.