Šikmá police pro pracovní stůl Motion, 875×300 mm

Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte... více informací »
Šikmá police pro pracovní stůl Motion
Značka: AJ produkty
1 597 Kč
Ověřit dostupnost
Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte...

Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte váš dílenský stůl šikmou kovovou policí na ukládání plastových boxů, dokumentace, manuálů a dalších nezbytností. Police se připevňují na stojiny zadního rámu polohovatelného dílenského stolu. Police umožňují snadnou manipulaci a možnost jejich přemístění bez použití nářadí. Na stojiny lze upevnit několik polic nezávazně na sobě, jediným omezením je délka stojin. Materiál Ocelový plech. Barva Stříbrná. Šířka 300 mm. Hmotnost 0,5 kg. Délka 875 mm.

Tento akční produkt Šikmá police pro pracovní stůl Motion, 875x300 mm od odblíbeného výrobce AJ produkty naleznete právě za výhodnou cenu. Akční ceny od 1 597 Kč.