Šikmá police pro pracovní stůl Motion, 875×210 mm

Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte... více informací »
Šikmá police pro pracovní stůl Motion
Značka: AJ produkty
1 234 Kč
Ověřit dostupnost
Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte...

Šikmá police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Balení obsahuje upevňovací konzoly. Vybavte váš dílenský stůl šikmou kovovou policí na ukládání plastových boxů, dokumentace, manuálů a dalších nezbytností. Police se připevňují na stojiny zadního rámu polohovatelného dílenského stolu. Police umožňují snadnou manipulaci a možnost jejich přemístění bez použití nářadí. Na stojiny lze upevnit několik polic nezávazně na sobě, jediným omezením je délka stojin. Materiál Ocelový plech. Barva Stříbrná. Šířka 210 mm. Hmotnost 0,5 kg. Délka 875 mm.

Tento kvalitní a žádaný produkt Šikmá police pro pracovní stůl Motion, 875x210 mm od odblíbeného výrobce AJ produkty snadno můžete sehnat zrovna za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 1 234 Kč.