Sada magnetů a kovových kroužků na popisovače s 2mm hrotem

Magnetický kroužek navlékněte na popisovač a pomocí dodávaného magnetu jej přichyťte k tabuli! Fixy budete mít přímo před... více informací »
Sada magnetů a kovových kroužků na popisovače s 2mm hrotem
Značka: AJ produkty
430 Kč
Ověřit dostupnost
Magnetický kroužek navlékněte na popisovač a pomocí dodávaného magnetu jej přichyťte k tabuli! Fixy budete mít přímo před...

Magnetický kroužek navlékněte na popisovač a pomocí dodávaného magnetu jej přichyťte k tabuli! Fixy budete mít přímo před očima a už nikdy nebudete ztrácet čas jejich hledáním! Moderní a šikovná alternativa ke klasické poličce na fixy. Stačí vám pouze fixy, tabule a tento set kroužků a megnetů, nic dalšího není potřeba. Kroužky se navlékají na fixy a uchycují se k magnetu, který můžete umístit kamkoli na tabuli. Jejich místo bude tedy jasné a už nikdy je nebudete muset hledat! Jak elegantní a efektivní! Sada obsahuje 4 magnety a 6 kovových kroužků. Materiál Ocel. Výška 6 mm. Hmotnost 0,06 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. .

Tento výjimečný kus Sada magnetů a kovových kroužků na popisovače s 2mm hrotem od populárního výrobce AJ produkty snadno můžete získat u nás právě ve slevě! Cena od 430 Kč.