Ruční vysavač ETA 2425 Rotary

Akční výrobek Ruční vysavač ETA 2425 Rotary od známého výrobce ETA snadno můžete získat na našich stránkách nyní za akční cenu. Akční cena 2 499 Kč. EAN: 8590393259311
Ruční vysavač ETA 2425 Rotary
Značka: ETA
2 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ruční vysavač ETA 2425 Rotary. Silný ruční vysavač ETA 2425 90000 RotaryČistotu máte pevně ve svých rukouRuční vysavač nové generace ETA Rotary vás nadchne silným sacím výkonem i elektrickým rotačním kartáčem, který zajistí ještě efektivnější sběr a vyčesání nečistot. O jejich filtraci se následně postará účinný HEPA filtr.V kategorii akumulátorových ručních vysavačů nezůstává pozadu ani délkou provozu na jedno nabití. Kvalitní 18 V Li-ion akumulátor vám umožní až 30 minut nepřetržitého vysávání a následně se znovu plně nabije za pouhých 5 hodin.Díky nízké hmotnosti, malým rozměrům a ergonomicky tvarované rukojeti se navíc s tímto příručním pomocníkem příjemně manipuluje a stěžovat si nebudou ani vaše prsty – tlačítko ON/OFF lze aretovat ve zvolené poloze, a tak ho nemusíte po celou dobu vysávání křečovitě mačkat.Sesbíraný prach a nečistoty následně putují přímo do transparentní nádobky o objemu 400 ml, která vás zbaví nutnosti nákupu a výměny prachových sáčků.Roztočte to s bohatým příslušenstvímNástěnná dobíjecí základna slouží nejen k nabíjení, na jehož dokončení vás upozorní světelná kontrolka, ale i k praktickému uskladnění vysavače a jeho příslušenství. Toho je slušná sbírka – kromě rotačního turbokartáče s přímým pohonem (ideální pro vysávání čalouněného nábytku či interiéru automobilu), obdržíte také štěrbinovou hubici pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.) a kartáček s jemnými štětinkami pro úklid na místech, která potřebují šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech).Prodlužka zárukyZáruku na motor vysavače ETA Rotary vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

Bezkabelový provoz na akumulátor 18 V Li-Ion
Moderní a elegantní design
Dobíjení přes síťový adaptér
Doba nabíjení cca 5 hod.
Transparentní nádoba na prach s objemem 400 ml prachu
Výdrž akumulátoru až 30 minut
Kvalitní HEPA filtr
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné používání
Světelná signalizace nabíjení s indikací plného nabití akumulátoru
Malý, lehký a skladný pomocník
Deklarovaná hladina akustického výkonu 80 dB(A) re 1pW

Příslušenství součástí balení:

Rotační turbokartáč s přímým pohonem – je určen speciálně pro vysávání čalouněného nábytku
Štěrbinová hubice – je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)
Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech)
Síťový adaptér 100-240 V (AC) / 22 V (DC) pro dobíjení vysavače
Nástěnná dobíjecí základna pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače. Distribuce CZ. Výrobce ETA.