Ruční hydraulický zdvihák, výška zdvihu 1600 mm

Ruční hydraulický zdvihák s brzdou. Zdvih probíhá pomocí pumpování ojí, spouštění se ovládá stiskem páčky. Zařízení je... více informací »
Ruční hydraulický zdvihák
Značka: AJ produkty
25 579 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční hydraulický zdvihák s brzdou. Zdvih probíhá pomocí pumpování ojí, spouštění se ovládá stiskem páčky. Zařízení je...

Ruční hydraulický zdvihák s brzdou. Zdvih probíhá pomocí pumpování ojí, spouštění se ovládá stiskem páčky. Zařízení je možné využívat jako zdvihací stůl. Ruční zdvihák je ideálním pomocníkem pro manipulaci s paletami ve skladu. Může sloužit i coby paletový vozík či zdvihací stůl. Jeho předností je snadná manévrovatelnost a praktická brzda ovládaná nohou. Nese označení CE. Kola jsou nylonová. Díky lehkému pojezdu jsou vhodná pro manipulaci s těžkými náklady na rovných podlahách. Zdvihák číslo výrobku 30076: rychlost zdvihu bez nákladu 40 mm/záběr, s nákladem 16 mm/záběr. Zdvihák číslo výrobku 30077: rychlost zdvihu bez nákladu 30 mm/záběr, s nákladem 10 mm/záběr. Nosnost 1000 kg. Barva Modrá. Šířka 720 mm. Výška 1980 mm. Hmotnost 220 kg.

Levný produkt Ruční hydraulický zdvihák, výška zdvihu 1600 mm od známé značky AJ produkty naleznete právě levně! Cena již od 25 579 Kč.