Průmyslová rohož Magic, 18000×610 mm, celá role, šedá

Protiskluzová bublinková pracovní rohož o tloušťce 9 mm. Ulehčí unaveným nohám a zádům a je odolná proti olejům a většině... více informací »
Průmyslová rohož Magic
Značka: AJ produkty
8 016 Kč
Ověřit dostupnost
Protiskluzová bublinková pracovní rohož o tloušťce 9 mm. Ulehčí unaveným nohám a zádům a je odolná proti olejům a většině...

Protiskluzová bublinková pracovní rohož o tloušťce 9 mm. Ulehčí unaveným nohám a zádům a je odolná proti olejům a většině chemikálií. Cenově dostupná pracovní rohož s bublinkovým povrchem, který zajišťuje pružnost rohože, předchází únavě nohou a zad a poskytuje vyšší pohodlí pro práci vestoje. Rohož je protiskluzová, na místě drží jako přibitá a zabraňuje případnému zakopnutí. Je vyrobena z PVC, má prodlouženou životnost v otěru a je odolná proti olejům a mnoha průmyslovým chemikáliím. Pracovní rohož se prodává na metráž – upravíme vám ji přesně do požadované délky. Zakoupit lze i celou roli měřící 18m. Materiál PVC. Barva Šedá. Šířka 610 mm. Hmotnost 36 kg. Délka 18000 mm.

Tento vynikající výrobek Průmyslová rohož Magic, 18000x610 mm, celá role, šedá originál od výrobce AJ produkty jednoduše můžete najít na našich stránkách opravdu výhodně! Nabídky již od 8 016 Kč.