Protiúnavová rohož pro svářeče Smith, šířka 1200 mm, metráž, černá

Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a... více informací »
Protiúnavová rohož pro svářeče Smith
Značka: AJ produkty
6 631 Kč
Ověřit dostupnost
Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a...

Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a většině olejů. Skvěle se hodí pro svařovací a soustružnické práce. Investujte do bezpečí a pohodlí na pracovišti a pořiďte si samozhášecí svářečskou rohož! Vinylový povrch vám umožní soustředit se pouze na práci a nemuset se strachovat o odlétávající jiskry a kovové hobliny, které by jinak mohly způsobit požár. Rohož se tedy perfektně hodí na pracoviště, kde se svařuje a kde hrozí odlétávající jiskry. Spodní stranu rohože tvoří měkký, pěnový materiál, který činí práci vestoje pohodlnější. Rohož je určena pro individuální pracoviště a do suchého prostředí, ale je odolná vůči většině olejů a snese i menší úniky tekutin. Rohož má na všech čtyřech stranách zkosené náběhové hrany, které snižují riziko zakopnutí a umožňují snadnou manipulaci s lehčími vozíky. Materiál Plast. Barva Černá. Šířka 1200 mm. Hmotnost 0,1 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Unikátní a žádaný kus Protiúnavová rohož pro svářeče Smith, šířka 1200 mm, metráž, černá značky AJ produkty snadno můžete získat právě zde ve slevě. Teď v akci 6 631 Kč.