Protiúnavová rohož pro svářeče Smith, 18300×1200 mm, celá role, černá

Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a... více informací »
Protiúnavová rohož pro svářeče Smith
Značka: AJ produkty
58 618 Kč
Ověřit dostupnost
Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a...

Protiúnavová rohož pro svářeče s povrchem ze samozhášecího vinylu. Je odolná vůči svářecím jiskrám, horkým hoblinám a většině olejů. Skvěle se hodí pro svařovací a soustružnické práce. Investujte do bezpečí a pohodlí na pracovišti a pořiďte si samozhášecí svářečskou rohož! Vinylový povrch vám umožní soustředit se pouze na práci a nemuset se strachovat o odlétávající jiskry a kovové hobliny, které by jinak mohly způsobit požár. Rohož se tedy perfektně hodí na pracoviště, kde se svařuje a kde hrozí odlétávající jiskry. Spodní stranu rohože tvoří měkký, pěnový materiál, který činí práci vestoje pohodlnější. Rohož je určena pro individuální pracoviště a do suchého prostředí, ale je odolná vůči většině olejů a snese i menší úniky tekutin. Rohož má na všech čtyřech stranách zkosené náběhové hrany, které snižují riziko zakopnutí a umožňují snadnou manipulaci s lehčími vozíky. Materiál Plast. Barva Černá. Šířka 1200 mm. Hmotnost 180 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento neodolatelný produkt Protiúnavová rohož pro svářeče Smith, 18300x1200 mm, celá role, černá od oblíbené značky AJ produkty můžete pořídit tady teď téměř zdarma! Akční cena 58 618 Kč.