Přídavná police Modulus, 760×360 mm, černá

Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a... více informací »
Přídavná police Modulus
Značka: AJ produkty
345 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a...

Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a knihovny z řady Modulus touto praktickou přídavnou policí. V okamžiku tak vytvoříte úložný prostor navíc! Police je vyrobena z laminátu, odolného materiálu se snadnou údržbou. Nabízíme ji v několika barvách lamina. Tato přídavná police pasuje ke všem skříňkám a knihovnám řady Modulus kromě modelů s posuvnými dveřmi Řada kancelářského nábytku Modulus s exkluzivním designem je nejflexibilnější sérií pro kanceláře z vlastní výroby společnosti AJ Produkty. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a široký výběr barev vám umožní vybavit si kancelář přesně na míru vašim požadavkům, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, v menší uzavřené místnosti anebo v pracovně z domova. Nábytek z řady Modulus je navržen tak, aby k sobě perfektně pasoval. Díky modulárnímu konceptu ho lze velice jednoduše rozšiřovat podle toho, jak bude růst vaše firma a s ní požadavek na větší úložné prostory a pracovní plochu. Vše stvořeno k jedinému účelu, ulehčit vám pracovní den v kanceláři! Materiál Lamino. Barva Černá. Šířka 760 mm. Hloubka 360 mm. Hmotnost 3,4 kg.

Kvalitní výrobek Přídavná police Modulus, 760x360 mm, černá značky AJ produkty jednoduše můžete najít tady teď skutečně levně. Nabídky od 345 Kč.