Přídavná police Modulus, 760×360 mm, bílá

Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a... více informací »
Přídavná police Modulus
Značka: AJ produkty
345 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a...

Přídavná police ke skříňkám a knihovnám Modulus. Není vhodná do skříněk s posuvnými dveřmi. Dovybavte vaše skříňky a knihovny z řady Modulus touto praktickou přídavnou policí. V okamžiku tak vytvoříte úložný prostor navíc! Police je vyrobena z laminátu, odolného materiálu se snadnou údržbou. Nabízíme ji v několika barvách lamina. Tato přídavná police pasuje ke všem skříňkám a knihovnám řady Modulus kromě modelů s posuvnými dveřmi Řada kancelářského nábytku Modulus s exkluzivním designem je nejflexibilnější sérií pro kanceláře z vlastní výroby společnosti AJ Produkty. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a široký výběr barev vám umožní vybavit si kancelář přesně na míru vašim požadavkům, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, v menší uzavřené místnosti anebo v pracovně z domova. Nábytek z řady Modulus je navržen tak, aby k sobě perfektně pasoval. Díky modulárnímu konceptu ho lze velice jednoduše rozšiřovat podle toho, jak bude růst vaše firma a s ní požadavek na větší úložné prostory a pracovní plochu. Vše stvořeno k jedinému účelu, ulehčit vám pracovní den v kanceláři! Materiál Lamino. Barva Bílá. Šířka 760 mm. Hloubka 360 mm. Hmotnost 3,4 kg.

Kvalitní a žádaný výrobek Přídavná police Modulus, 760x360 mm, bílá od top výrobce AJ produkty jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Ceny od 345 Kč.