Přenosný štítkovač 500TS, s dotykovým displejem

Příruční tiskárna štítků s barevnou dotykovou obrazovkou a velkou pamětí. Lze připojit k počítači nebo používat... více informací »
Přenosný štítkovač 500TS
Značka: AJ produkty
9 250 Kč
Ověřit dostupnost
Příruční tiskárna štítků s barevnou dotykovou obrazovkou a velkou pamětí. Lze připojit k počítači nebo používat...

Příruční tiskárna štítků s barevnou dotykovou obrazovkou a velkou pamětí. Lze připojit k počítači nebo používat samostatně. Dodává se včetně základní kazety (černá na bílém), USB kabelu a nabíjecí baterie. Díky této všestranné tiskárně štítků s barevnou dotykovou obrazovkou můžete rychle a jednoduše vytvářet všechny požadované štítky. Upravujte, formátujte a přizpůsobujte štítky pouze několika jednoduchými doteky. Přístroj spojte s počítačem a tvořte štítky za pomocí grafiky uložené na vašem disku. Tisknout můžete čárové kódy, obrázky a loga – a to vše v ostrém rozlišení. Není třeba instalovat žádné ovladače nebo software – integrovaný program naskočí automaticky na vašem monitoru a je hned připraven k použití. Do přístroje lze stáhnout vaše štítky a doupravit je za pochodu. Při samostatném použití štítkovače bez připojení na PC můžete štítky navrhovat výběrem z 10 fontů, 25 velikostí, 5 rámečků a podtržení, 32 stylů textu a stovek uložených znaků a obrázků. Tiskárna má QWERTY klávesnici pro rychlé a snadné vkládání textu. Ušetřete si navíc čas díky vestavěné paměti až na 500 individuálních návrhů štítků. O přístroj se beze strachu o vaše uložená data můžete v klidu dělit se svými kolegy – štítkovač může ukládat individuální nastavení a data až pro 5 různých uživatelů. Tisk je velice rychlý a jednotlivé štítky jsou automaticky ořezávány. Dobíjecí baterie vám šetří peníze a je šetrná k životnímu prostředí. Pracuje s páskami o šířce 12, 19 i 24 mm. Šířka 165 mm. Výška 95 mm. Hmotnost 1,75 kg. Délka 190 mm. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento vynikající kus Přenosný štítkovač 500TS, s dotykovým displejem od výrobce AJ produkty jednoduše seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Aktuálně v akci za 9 250 Kč.