Přenosný štítkovač 420P

Příruční štítkovací tiskárna, kterou lze spojit s počítačem, ale funguje i bez připojení. Dodává se včetně základní... více informací »
Přenosný štítkovač 420P
Značka: AJ produkty
5 179 Kč
Ověřit dostupnost
Příruční štítkovací tiskárna, kterou lze spojit s počítačem, ale funguje i bez připojení. Dodává se včetně základní...

Příruční štítkovací tiskárna, kterou lze spojit s počítačem, ale funguje i bez připojení. Dodává se včetně základní kazey (černá na bílém), USB kabelu, Li-ion baterie a napájecího kabelu. Tato vysoce kvalitní přenosná tiskárna štítků s kompaktními rozměry a mnoha chytrými funkcemi je navržena pro vysokou produktivitu. Je uživatelsky příjemná a lze ji využít na mnoho způsobů! Připojením k počítači můžete tisknout čárové kódy, loga a veškerou grafiku z vašeho disku, také hromadné štítky z datových souborů a mnohé další. Není třeba instalovat žádné ovladače nebo software – integrovaný program naskočí automaticky na vašem monitoru a je hned připraven k použití. Pokud štítkovač používáte samostatně, můžete vkládat text za použití ABC klávesnice. Obsahuje také tlačítka na rychlé vkládání speciálních znaků, interpunkce nebo měny. Vybrat lze z 8 druhů fontů, 7 velikostí a 10 stylů textu. Jednotlivé části textu lze také zvýraznit 8 druhy orámování a podtržení. Ušetřete si navíc čas díky vestavěné paměti až na 10 individuálních návrhů štítků. Na velkém podsvíceném displeji se 4 řádky si lze návrh před tiskem pohodlně prohlédnout. Štítkovač je vybaven nabíjecím Li-Ion akumulátorem, díky kterému můžete štítkovat kdekoli potřebujete, aniž byste museli měnit baterie. Štítkovač je plně přenosný a lze ho připojit na každý počítač, proto ho může využívat úplně každý zaměstnanec. Šířka 111 mm. Výška 57 mm. Hmotnost 0,95 kg. Délka 215 mm. DELIVERY_DATE LEVEL1.

Tento kvalitní a žádaný produkt Přenosný štítkovač 420P od odblíbeného výrobce AJ produkty snadno pořídíte na našich stránkách nyní levně! Právě lze objednat jen za 5 179 Kč.