Pracovní židle Augusta, 475-600 mm, modrá

Pracovní židle s pohodlným sedákem a opěradlem, vybavená kluzáky. Disponuje nastavitelným sklonem a výškou sedáku, u opěradla... více informací »
Pracovní židle Augusta
Značka: AJ produkty
7 278 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní židle s pohodlným sedákem a opěradlem, vybavená kluzáky. Disponuje nastavitelným sklonem a výškou sedáku, u opěradla...

Pracovní židle s pohodlným sedákem a opěradlem, vybavená kluzáky. Disponuje nastavitelným sklonem a výškou sedáku, u opěradla je možné přizpůsobit výšku a hloubku. Pracovní židle s pohodlným sedákem a opěradlem. S ohledem na textilní polstrování je vhodná spíše pro práci v čistém prostředí. Díky mnoha možnostem přizpůsobení si ji může každý uživatel nastavit podle svých potřeb a práce, kterou aktuálně vykonává. Sklon sedáku a opěradla se ovládá dvěma malými plynovými písty, v kontaktu s opěradlem tak můžete být i při lehkém předklonu. Možnost pohybu v kyčelním kloubu navíc podporuje krevní oběh. Sedák lze naklonit o 12° dopředu a o 5° dozadu, opěradlo má rozsah 16° dopředu a 6° vzad. Výšku sedáku a výšku a hloubku opěradla si může snadno nastavit každý uživatel sám podle osobních preferencí. Díky kluzákům je židle stabilní a bezpečná i při vysoké výšce sezení. Nosnost 110 kg. Mechanika Premium. Materiál Textilie. Barva Modrá. Materiál_kříže Černý kov.

Tento velmi oblíbený kus Pracovní židle Augusta, 475-600 mm, modrá od top výrobce AJ produkty snadno můžete pořídit tady nyní skutečně levně! Teď v akci 7 278 Kč.