Pracovní stůl Motion, elektrický zdvih, nosnost 300 kg, 1500×600 mm, šedá deska HPL

Ergonomický dílenský stůl s elektricky nastavitelnou výškou, u kterého můžete pracovat vestoje i vsedě. Deska má velice odolný... více informací »
Pracovní stůl Motion
Značka: AJ produkty
39 295 Kč
Ověřit dostupnost
Ergonomický dílenský stůl s elektricky nastavitelnou výškou, u kterého můžete pracovat vestoje i vsedě. Deska má velice odolný...

Ergonomický dílenský stůl s elektricky nastavitelnou výškou, u kterého můžete pracovat vestoje i vsedě. Deska má velice odolný a snadno omyvatelný povrch. Ke stolu nabízíme širokou škálu příslušenství. Vytvořte si ergonomické pracoviště díky našemu dílenskému stolu s elektrickým polohováním! Stůl je vybaven elektrickým motorem, který vám umožní polohovat desku pouhým stiskem tlačítka. Díky tomu můžete střídat práci vsedě a vestoje a vždy mít příjemnou výšku stolu podporující ergonomickou pozici. Elektricky polohovatelná deska se obzvláště hodí v případě, kdy se o stejný stůl dělí více uživatelů s odlišnou preferencí výškového nastavení. Deska stolu o síle 24 mm je díky použitému vysokotlakému laminu velmi odolná. Navíc je opatřena ABS hranou. Povrch stolu je s ohledem na použité lamino tvrdý, odolný a snadno se čistí. Podnože z hranatých ocelových profilů mají povrchovou úpravu práškovou barvou. S využitím velkého množství příslušenství, které lze zakoupit samostatně, si můžete vytvořit dílenský stůl zcela podle svých představ. Díky rozšiřujícímu zadnímu rámu a přídavným nástavcům s rameny pak můžete přidávat police, panely na nářadí, prodlužovací kabely, držáky monitorů a další doplňky. Nezapomeňte své pracoviště doplnit o protiúnavovou rohož, která zmírňuje namáhání zad, chodidel a kloubů při práci vestoje. Nosnost 300 kg. Šířka 600 mm. Hmotnost 58 kg. Délka 1500 mm. Minimální_výška 715 mm.

Tento oblíbený produkt Pracovní stůl Motion, elektrický zdvih, nosnost 300 kg, 1500x600 mm, šedá deska HPL od kvalitní značky AJ produkty snadno můžete najít tady a teď právě opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 39 295 Kč.