Postranní panel k oboustrannému prodejnímu regálu Shop, 1500×900 mm, bílý

Jednostranný boční panel pro rozšíření samostatného volně stojícího prodejního regálu. Panel je perforovaný, takže na něj... více informací »
Postranní panel k oboustrannému prodejnímu regálu Shop
Značka: AJ produkty
6 891 Kč
Ověřit dostupnost
Jednostranný boční panel pro rozšíření samostatného volně stojícího prodejního regálu. Panel je perforovaný, takže na něj...

Jednostranný boční panel pro rozšíření samostatného volně stojícího prodejního regálu. Panel je perforovaný, takže na něj lze snadno zavěsit nejrůznější příslušenství a jeho umístění podle potřeby rychle měnit. Příslušenství se prodává samostatně. Využijte naše prodejní regálové systémy s možností rozšíření a vystavujte své zboží efektivně. Díky množství nejrůznějšího příslušenství, jako jsou police, háčky atd., si regál snadno doplníte tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim konkrétním potřebám. Vzhledem k velké perforované ploše základního regálu je tento systém velmi flexibilní a umožňuje dokonalé využití prostoru. Perforace zaručuje snadné zavěšení příslušenství, stejně jednoduchá je i změna umístění jednotlivých prvků. Tento prodejní regálový systém najde využití ve většině obchodů. Příslušenství si vyberte s ohledem na svoje potřeby, různé typy můžete samozřejmě kombinovat. Materiál Ocelový plech. Barva Bílá. Šířka 900 mm. Výška 1500 mm. Hmotnost 22 kg.

Nejprodávanější kus Postranní panel k oboustrannému prodejnímu regálu Shop, 1500x900 mm, bílý od známého výrobce AJ produkty snadno pořídíte u nás právě ve slevě. Právě teď jen za 6 891 Kč.