Popisovače na skleněné tabule, hrot 4,5 mm, bal. 2 ks, zlatá

Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač... více informací »
Popisovače na skleněné tabule
Značka: AJ produkty
260 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač...

Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač využít jak s kulatou, tak se sešikmenou špičkou. Fixy se dodávají v balení po 2 ks. Praktické popisovače na nejrůznější skleněné povrchy! Balení obsahuje 2 ks. Jejich rychleschnoucí inkoust lze setřít bez zanechání stop. Mají oboustranný hrot – z jedné strany kulatý a z druhé sešikmený, záleží jen na tom, jakou stranou ho do popisovače zasunete. Jedním fixem tak můžete kreslit i psát. Stopa je jasná a ostrá, dobře viditelná i z větší vzdálenosti. Fixy se dodávají v pouzdře. Jsou praktickým pomocníkem v každé kanceláři, zasedací místnosti i ve škole. Proč si neužít trochu legrace a nevyzdobit jimi třeba okna, zvlášť pracujete-li ve školce nebo ve škole? Barva Zlatá. Hmotnost 0,05 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. . .

Tento akční produkt Popisovače na skleněné tabule, hrot 4,5 mm, bal. 2 ks, zlatá pocházející od značky AJ produkty snadno pořídíte zrovna opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 260 Kč.