Popisovače na skleněné tabule, hrot 2 mm, bal. 2 ks, bílá

Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač... více informací »
Popisovače na skleněné tabule
Značka: AJ produkty
236 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač...

Praktické popisovače určené speciálně na skleněné tabule, okna apod. Mají oboustranný hrot, takže můžete stejný popisovač využít jak s kulatým, tak se sešikmeným hrotem. Fixy se dodávají v balení po 2 ks. Praktické popisovače na nejrůznější skleněné povrchy! Balení obsahuje 2 ks. Jejich rychleschnoucí inkoust lze setřít bez zanechání stop. Mají oboustranný hrot – z jedné strany kulatý a z druhé sešikmený, záleží jen na tom, jakou stranou ho do popisovače zasunete. Jedním fixem tak můžete kreslit i psát! Stopa je jasná a ostrá, dobře viditelná i z větší vzdálenosti. Fixy se dodávají v pouzdře. Jsou praktickým pomocníkem v každé kanceláři, zasedací místnosti i ve škole. Proč si neužít trochu legrace a nevyzdobit jimi třeba okna, zvlášť pracujete-li ve školce nebo ve škole? Barva Bílá. Hmotnost 0,05 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. . .

Velmi oblíbený výrobek Popisovače na skleněné tabule, hrot 2 mm, bal. 2 ks, bílá od výrobce AJ produkty můžete získat tady nyní téměř zdarma! Cena již od 236 Kč.