Policový vozík Transit, 2 police, 900×440 mm, zelený

Všestranný policový vozík v různých barvách. Police lze nastavit vyvýšenými okraji nahoru nebo dolů. Robustní vozík se dvěma... více informací »
Policový vozík Transit
Značka: AJ produkty
7 901 Kč
Ověřit dostupnost
Všestranný policový vozík v různých barvách. Police lze nastavit vyvýšenými okraji nahoru nebo dolů. Robustní vozík se dvěma...

Všestranný policový vozík v různých barvách. Police lze nastavit vyvýšenými okraji nahoru nebo dolů. Robustní vozík se dvěma policemi, vhodný k všestrannému použití do různých prostředí. Vozík nabízíme s povrchovou úpravou práškovým lakem v různých živých barvách. Díky jeho uhlazenému a úzkému designu se hodí do jakéhokoliv prostředí, ale je obzvlášť ideální na převážení věcí ve skladech, školách a průmyslu. Police lze jednoduše nastavit vyvýšenými okraji nahoru nebo dolů. Při nastavení nahoru okraje zabrání předmětům v přepadávání během transportu. Policový vozík má praktické rukojeti na obou kratších stranách, kterými se velice snadno ovládá. Hladký pojezd zajišťují 4 kolečka. Nosnost 250 kg. Šířka 480 mm. Výška 940 mm. Hmotnost 23 kg. Délka 1080 mm.

Akční výrobek Policový vozík Transit, 2 police, 900x440 mm, zelený od známého výrobce AJ produkty seženete zde nyní téměř zdarma! Akční ceny od 7 901 Kč.