Policový vozík Move, 2 police, 850x480x950 mm

Elegantní policový vozík se 2 policemi, který je mimo jiné vhodný pro použití jako servírovací vozík. Zjednodušte si přepravu... více informací »
Policový vozík Move
Značka: AJ produkty
3 364 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní policový vozík se 2 policemi, který je mimo jiné vhodný pro použití jako servírovací vozík. Zjednodušte si přepravu...

Elegantní policový vozík se 2 policemi, který je mimo jiné vhodný pro použití jako servírovací vozík. Zjednodušte si přepravu zboží a zefektivněte mobilitu na vašem pracovišti díky našemu praktickému policovému vozíku s bohatým úložným prostorem a dobrou manévrovatelností. Cenově výhodný policový vozík se hodí do jídelen, kanceláří, dílen nebo skladů. Police ze sklolaminátu a polypropylenu mají vysokou odolnost a obstojí i v náročných podmínkách. Policový vozík má elegantní hliníkový rám opatřený oboustranným madlem, díky kterému můžete vozík tlačit i táhnout. Otočná kola s možností blokace spolehlivě zabezpečí vozík v pozici, ve které ho potřebujete mít. Každá police unese 125 kg, celková nosnost vozíku je pak 250 kg. Vozík dále můžete doplnit o jídelní plastové boxy z polypropylenu, které se osvědčí v prostředí náročném na hygienu, jako například v restauracích a jídelnách. Boxy lze umístit do polic, ale také zavěsit po stranách vozíku. Vyberte si takové řešení, které nejlépe vyhovuje vašim představám! Nosnost 250 kg. Šířka 480 mm. Výška 950 mm. Hmotnost 10,35 kg. Délka 850 mm.

Tento unikátní kus Policový vozík Move, 2 police, 850x480x950 mm originál od značky AJ produkty snadno najdete zde teď ve výprodejové akci. Teď v akci 3 364 Kč.