Police k pracovnímu stolu Motion, 1490x200x200 mm

Kovová police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Vybavte váš dílenský stůl klasickou kovovou... více informací »
Police k pracovnímu stolu Motion
Značka: AJ produkty
3 697 Kč
Ověřit dostupnost
Kovová police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Vybavte váš dílenský stůl klasickou kovovou...

Kovová police je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Vybavte váš dílenský stůl klasickou kovovou policí na přehledné ukládání plastových boxů, nářadí, manuálů a dalších nezbytností. Police se připevňují na stojiny zadního rámu polohovatelného dílenského stolu. Jejich konstrukce umožňuje snadnou manipulaci a možnost přemístění police bez použití nářadí. Na stojiny lze upevnit několik polic nezávazně na sobě, jediným omezením je délka stojin. Materiál Ocelový plech. Barva Stříbrná. Šířka 200 mm. Výška 200 mm. Hmotnost 8 kg.

Oblíbený a kvalitní kus Police k pracovnímu stolu Motion, 1490x200x200 mm od odblíbeného výrobce AJ produkty snadno najdete tady a teď právě se slevou! Akční ceny od 3 697 Kč.